Gmach Główny
NOTATKI

kontakt      galerie zdjęć      notatki towarzyskie i komunikaty      strona główna


wpisz/usuń wpis

2017.12.11
[autor wpisu]
Tadeusz Łuniewski
Było 3 lata do spotkania w 50-rocznicę rozpoczęcia studiów. Został tylko rok. Rozpoczynaliśmy studia w 50-rocznicę odzyskania niepodległości. Czy spotkamy się w 100-rocznicę ?
Pozdrawiam wszystkich
Tadeusz Łuniewski tadeusz.luniewski@gmail.com

2015.03.11
Tadeusz Łuniewski
Spotkanie rocznicowe
Witam,
Skoro nie było spotkania w 40 lat od ukończenia studiów, proponuję spotkanie w 50 lat od ich rozpoczęcia. Będzie to w październiku 2018 r. Jest jeszcze ponad 3 lata. Dostatecznie dużo czasu, aby wszyscy przeszli na emeryturę. I mieli czas na spotkania.Nawet Ci z 1951 i 52 rocznika (jak ja czy Leszek Konopski).
P.S. Razem z nami zaczynało jeszcze dwie osoby, których nie ma na liście: Mirek Plechawski i Jadwiga Moszyńska (z grupy V i IV).
Pozdrawiam Wszystkich
Tadeusz Łuniewski e-mail:tadeusz.luniewski@gmail.com

2010.06.29
Marek Żaliński
Spotkanie w Harendzie 12.06.2010
Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zdjęcia są w galerii i to dokładnie na nich widać. A co do reszty, to jak mówi poeta:

„Śpiewajmy wszyscy w ten radosny czas,
Śpiewajmy wszyscy, ile jest tu nas,
Choć lata młode szybko płyną, wiemy że
Nie starzejemy się”

A z kalendarza wynika, że następne spotkanie w 2011, jeszcze w kalendarzu Majów. Znaczy, przed kalendarzem Czerwców.
Pozdrawiam wszystkich.

2008.09.03
Marek Żaliński
Spotkanie rocznicowe DWUDZIESTEGO WRZEŚNIA
Organizatorki spotkania doniosły:

Powiadamiamy, że chcemy zorganizować spotkanie z okazji przypadających w tym roku okrągłych rocznic : 40-tej rocznicy rozpoczęcia studiów i 35-tej rocznicy ich ukończenia. Z przyczyn organizacyjnych spotkanie nie może odbyć się ,tak jak planowaliśmy wcześniej, 6-go września. Zamierzamy spotkać się w HARENDZIE 20-go września. Prosimy o potwierdzenie udziału. Jednocześnie prosimy o wysyłanie tego zawiadomienia do kolegów nie wymienionych w tym liście.

Serdeczne pozdrowienia
Lidka Chmurkowska-Cichowlas
Krystyna Chmielewska

SOBOTA 20 WRZEŚNIA, HARENDA (jak zwykle), godzina 18

2008.05.06
Marek Żaliński
Przygotowanie spotkania
Ela Piłacińska donosi (i rozsyła e-maile):

Drodzy Wszyscy,

W piątek 9 maja [2008] o godz. 17:30 spotykamy się w restauracji La Cantina, Nowy
Świat 64 w sprawie zjazdu.
Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w organizacji spotkania.

Do zobaczenia

2007.04.18
Ewa Olech
Wspomnienia
Kochany Houwalt-pamietam ze mial "alergie" na slowo "menzurka" i reagowal natychmiastowa dwoja w indeksie.
I jeszcze ze zaczynal swoj wyklad zanim jeszcze doszedl do sali wykladowej ,przy tablicy byl juz na etapie nastepnego z kolei zdania.
Byl moim sasiadem(co nie uchronilo mnie przed dwoja za menzurke)

2007.04.13
Marek Żaliński
Prof. Houwalt
Zmarł kilka dni temu prof. Andrzej Houwalt, którego pamiętamy z chemii nieorganicznej (...mol to jest liczba Avogadra obiektów, na przykład mol jabłek albo atomów...), no i jako właściciela psa marki jamnik szorstkowłosy o imieniu Figa. Pewnie coś ciekawego, a związanego z Nim pamiętacie. Podzielcie się z nami...

2007.03.06
[autor wpisu]
spotkanie w czasie wakacji?????-please
Kochani,wakacje coraz blizej,czy cos "sie robi" na temat spotkania w lecie?????Pozdrawiam Brac Chemiczna rodzaju meskiego i zenskiego.

2007.02.09
Ewa Orzel Olech
spotkanie w czasie wakacji?????-please
Kochani,zlitujcie sie nad tymi co nie moga wskoczyc do samochodu i przybyc w dowolnym terminie.Ja osobiscie nie mam zaprzyjaznionego ...rekina i nie moge ale zawsze jestem w lipcu i sierpniu(pod koniec czerwca tez) i wiem ze takich jak ja i Bogdan jest wiecej posrod nas.BARDZO bym chciala obejrzec Wasze(nasze)"geby" po latach. Ewa

2007.01.28
Marek Żaliński
UWAGA - SAMI SIĘ TUTAJ WPISUJCIE!!
Dobra wiadomość - od dziś możecie wpisywać notatki bez mojego pośrednictwa. Wystarczy wcisnąć wpisz/usuń wpis u góry po prawej stronie i postępować zgodnie z instrukcjami. No to piszcie.

21.12.2006
Marek Żaliński
PILNY TELEGRAM Z KALIFORNII
Wiadomość od Ewy Olech:
...wnuczątko Ewy Orzeł i Bogdana Olecha przyszło na swiat 9 grudnia w Rancho Santa Margarita, Kalifornia. Mama -Eileen i Tata - Przemek mają sie dobrze. Dziadek i Babcia (czyli my) wariują ze szczęścia.
Ewa Olech
PS Gdybym wiedziala ze to taka frajda to bym odpuscila sobie troje dzieci i zaczela od wnuczatka....
A więc ślijcie telegramy z gratulacjami. Ja ze swej strony gratuluję i zazdroszczę (sam jeszcze chwilę poczekam). Poza tym - dla wszystkich czytających najcieplejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Do zobaczenia w Nowym Roku.

28.10.2006
Marek Żaliński
PRZYBYŁO ZDJĘĆ
... i przybyło galerii (dzięki, Beatko i Donku). Zachęcam wszystkich do dzielenia się zdjęciami i plotkami.

26.09.2006
Marek Żaliński
DZIĘKUJĘ ZA ZDJĘCIA
Dzięki uprzejmości kol. Ewy Olech oraz kol. Koberdy i Konopskiego galerie zdjęć się poszerzyły. Przyszły także liściki od Beaty Manek z USA:
...chetnie witamy w domu gosci. dwoje dzieci poszlo w swiat to jest sporo miejsca. jak ktos by mial ochote na wizyte w Houston. miejsce jest srednio interesujace, ale mamy NASA, i Galveston, i aligatory, i kolibry w sezonie (wlasnie jest),dzieciola natomiast nie mamy...
i od Ewy Olech:
...Tak,tak od tamtych pieknych dni jestesmy razem,37 lat-troje dzieci i jedno wnuczatko w drodze...bardzo uprzejmie prosze o nastepne spotkanie w lecie : )Na zachete dodam ze bardzo chetnie spiewam i ...tancze...
i od Jacka Łapszewicza z Australii, od Leszka Konopskiego, który niedługo wraca do Polski, od Inki Pęciak i od Basi Krychowskiej (Puchniewicz). Za wszystkie dziękuję i czekam na zdjęcia do nowych galerii, które jakie są, każdy widzi.

28.08.2006
Marek Żaliński
ZNÓW SPOTKANIE
Spotykamy się ponownie!! 9 września (sobota) znów w Harendzie, tym razem o godzinie 12 (w samo południe). Po szczegóły zwracajcie się do Eli Urbańskiej-Piłacińskiej, tel. 603 66 33 83. No i do zobaczenia.

26.03.2003
Marek Żaliński
SPOTKANIE PO LATACH
Nareszcie do tego doszło. Po trzydziestu latach od zakończenia studiów spotkaliśmy się tak silną reprezentacją, jak to tylko było możliwe. Spotkanie odbyło się 15 lutego 2002 (ja wiem, że to rok temu, ale jakoś tak zeszło) w Harendzie, dzięki ogromnej pracy organizacyjnej Wojtka Stawiszyńskiego, Michała Szelągowskiego etc., w chłodny, lecz piękny piątek, od 17.30 w górę. Góra okazała się wysoka. Ostatni rozbawieni spotkaniowicze wyszli (a może niektórzy dali się wynieść??) w okolicach 2 w nocy. Doskonale świadczy to o znakomitej atmosferze spotkania. (więcej...)